Bildiğiniz üzere Astropay ” Dolar Kuru ” üzerinden işlem görmektedir. Dolar kurundaki değişiklikler Astropay fiyatlarına yansımaktadır. Güncel fiyatlarımıza ” Astropay Fiyatları ” sayfasından ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca döviz sistemlerinde bulunan ” Bozdurma ” seçeneği geçtiğimiz aylarda Astropay teknolojisine dahil edilmiştir. Yani artık elinizdeki astropay kodlarını dolar kuruna bağlı olarak ” Resmi Astropay Siteleri ” üzerinden nakite çevirebileceksiniz. Detaylar için lütfen yazımızın devamını okuyunuz.

Astropay Bozdurma Avantajı

Astropay Bozdurmanın Avantajları Neler ?

Son 5 yılın en popüler ödeme yöntemlerinden biri olan Astropay Kart geçtiğimiz aylarda ” Bozdurma ” sistemine geçiş yaptı. Günümüze kadar sadece toptan satışı gerçekleştirilen Astropay kartı artık dolar kuru üzerinden bozdurarak Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

Daha önceden satın alıp kullanmadığınız, alışverişlerinizden arta kalan yani elinizde fazlalık olan astropay kodlarını ” Resmi Astropay Resellerları ” aracılığıyla Türk Lirasına çok kolay bir şekilde çevirebilirsiniz. Bozdurma işleminin en büyük avantajı kazanç elde edebiliyor olmanızdır. 47 Türk Lirasına aldığınız bir astropay kodunu belli bir zaman sonra kur üzerindeki değişiklikler sayesinde daha fazla bir fiyat üzerinden bozdurarak nakite çevirebilme gibi bir avantajınız bulunmaktadır.

Astropay Bozdurma Nasıl Yapılır ?

 • Öncelikle ” Canlı Destek ” birimimiz ile iletişime geçin.
 • Astropay için o gün belirlenen ” Kur ” fiyatını öğrenin.
 • Bozdurmak istediğiniz astropay miktarını belirtin ve Türk Lirası karşılığı öğrenin.
 • Astropay kodunuzu ” Müşteri Temsilcilerimize ” teslim edin.
 • Türk Lirası olarak geri ödeme için bir banka hesabını bizlere iletin.
 • Daha sonra astropay kodunuzun bozum işlemi onaylandığında Türk Lirası karşılığı hesabınıza kısa sürede iletilecektir.
 • Bu işlemler hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleşir.

Astropay hakkında daha fazla bilgi almak ve satın alma işlemlerini öğrenmek için ” Astropay Satın Al ” sayfamızı ziyaret edebilir veya ” Canlı Destek ” üzerinden bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sektörde maalesef birçok dolandırıcı niteliğinde web siteleri ve firmalar bulunmaktadır. Lütfen aşağıdaki talimatlara uyan web siteleri üzerinden ve BESAKART iştirakı olan sitelerden ” Astropay Satın Alma ve Bozdurma ” işlemlerinizi gerçekleştirin.

 • Bozdurma yapmak istediğiniz sitenin ” Güvenilir Bir Şirket ” olduğundan emin olun.
 • Resmi bir ” RESELLER BAYİ ” olup olmadığını öğrenin. Değilse o şirket üzerinden işlem gerçekleştirmeyin.
 • Sitenin hakkımızda, iletişim gibi şirket hakkında bilgi veren sayfalarını inceleyerek internet üzerinde araştırma yapın
 • Site hakkında varsa kullanıcı yorumlarını okuyun. Sitenin güvenilirliğinden emin olduktan sonra satın alma ve bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirin.

Güvenilir bir astropay sitesi bulmakta zorluk çekiyorsanız eğer Türkiye’nin Resmi Ön Ödemeli Kart Resellerı BESAKART firmasına ait tüm web siteleri üzerinden işlemlerinizi güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

KISA BİLGİ

Web Sitemiz GuvenliAstropay.Com bir BESAKART kuruluşudur. Sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla Astropay Satın Alabilir veya güncel yüksek kur üzerinden Astropay Bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.