Astropay kart ” Dolar Kuru ” üzerinden işlem görmektedir. Bu nedenle kurdaki değişimler fiyatlarımıza da yansımaktadır. En güncel fiyatlarımızı bu sayfadan veya ” Canlı Destek ” departmanımızdan ulaşabilirsiniz.

10 DOLAR

47

TÜRK LİRASI

7/24 CANLI DESTEK

20 DOLAR

85

TÜRK LİRASI

7/24 CANLI DESTEK

50 DOLAR

210

TÜRK LİRASI

7/24 CANLI DESTEK

100 DOLAR

405

TÜRK LİRASI

7/24 CANLI DESTEK

200 DOLAR

780

TÜRK LİRASI

7/24 CANLI DESTEK

250 DOLAR

970

TÜRK LİRASI

7/24 CANLI DESTEK

En Uygun Fiyatlar – %100 Müşteri Memnuniyeti

GuvenliAstropay.Com ve BESAKART olarak öncelikli amacımız siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Kuruluşumuzdan bu yana 8 yılı aşkın süredir hizmetlerimizi kalite standartlarına uygun olacak ve memnuniyetinizi kazanacak şekilde sunmaya çalışıyoruz. Bu nedenle sunduğumuz hizmetlerde fiyatlarımızı olabilecek en uygun seviyeye çekerek siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmayı hedefliyoruz. Bu güne kadar herhangi bir olumsuz dönüş almamamız doğru yolda olduğumuzun habercisidir.

Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm ” Astropay Satın Alma ve Bozdurma ” işlemlerinizde en uygun fiyat garantisini sizlere veriyoruz. Astropay hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz “ Astropay Nedir ? ” yazımızı okuyabilir veya ” Canlı Destek ” üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

duyuru

Bu sayfamızdan astropay fiyatlarını incelemiş bulunmaktasınız. Eğer satın alma işlemleri hakkında bilgi almak isterseniz ” Astropay Satın Al ” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.