Astropay Nereden, Nasıl Satın Alınır ?

Astropay Kart fiziksel bir kart değildir tamamen sanal bir ön ödemeli karttır. Dolar (USD) kuru üzerinden işlem görmektedir. Ayrıca CVV kodu ile şifrelenmiş yüksek güvenlikli bir pin kodudur. Bu nedenle alışverişlerinizde tamamen güven sorunu olmadan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay Nasıl Satın Alınır

İnternet ortamında şuanda yüzlerce Astropay Satış Sitesi bulunmaktadır. Fakat birçok site ” Dolandırıcı ” niteliği taşıyan sitelerdir. Bu nedenle lütfen Astropay alışverişlerinizde dikkatli olun. Türkiye’nin resmi olarak ön ödemeli kart satışını yapan ” İlk ve Tek Firması KullanatKART ” dır. KullanatKART kuruluşu olan tüm web siteleri üzerinden güvenli bir şekilde ” Astropay, Paykasa, Cashixir, Otopay  vb.” ön ödemeli kartlarını satın alabilir veya bozdurabilirsiniz.

Astropay Nasıl Satın Alınır ?

 • Öncelikle sitemiz üzerinden ” Astropay Fiyatları ” sayfamızı ziyaret ederek astropay miktarlarını ve fiyatlarını inceleyin.
 • Sitemizin sağ alt kısmında bulunan ” CANLI DESTEK ” butonuna tıklayarak ” Müşteri Temsilcilerimize ” ulaşın.
 • Satın almak istediğiniz ” Astropay miktarını belirtin.
 • Daha sonra ise istediğiniz astropay miktarının değerini hesap numaralarımıza ” Ödeme Geçin.
 • Ödeme bildiriminiz onaylandıktan ” Astropay Kodunuz ” size 5 dakika içerisinde iletilecektir.

Astropay hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz;

takıldığınız bir konu olduğunda lütfen bizlere sormaya çekinmeyin. Sitemizde bulunan ” Canlı Destek ” üzerinden veya ” İletişim ” sayfamızdaki bilgilerden bizlere 7 Gün 24 Saat ulaşabilirsiniz.

2 cevaplar
  • admin
   admin says:

   Evet aynı işlemi görmektedir. kullanımda hiç bir fark bulunmamaktadır. Daha fazla bilgiyi canlı destek ekibimizden alabilirsiniz.

   Cevapla

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir